Objevujeme Kouzelné říše s Žanetou Ariati

22.2. 2019Eliška Lapčíková1049x

V tomto druhém rozhovoru s Žanetou se vydáme na tajuplnou cestu sebe-poznávání a sebe-přijetí. Vydáme se do kouzelných říší, které na první dobu mohou někomu zdvihnout obočí, ale když se zaposlouchá do charakteristiky postav z legend, zjistí, že zde nachází i sám sebe.

Objevte s námi, spolu s Žanetou Ariati, kouzlo tajuplných říší…

Žaneta je velmi inspirativní žena. Už od dětství si čarovala splněná přání, vnímala energii a trvala na tom, že chce mít v pokoji mističku se solí. 

Životem ji provází téma DŮVĚRA V ŽIVOT. Když věří, tak tvoří a miluje svůj život právě tak, jak je. A tak každý den, zas a znova, objevuje, praktikuje, hledá a učí se žít důvěru v život, v sebe

A to předává dál..

Co to jsou kouzelné říše a kdo v nich žije? Kam patříš ty?

Pár slov od Žanety

Jak přijmout odlišnost svého dítěte? Jak mu lépe porozumět?

Často se v životě s dětmi potkáváme se situacemi, kdy svým dětem nerozumíme. Není nám jasné, co se děje nebo proč reagují jak reagují. Není to ani jejich chyba, ani naše.

Je to jen ukázka toho, že každý jsme z jiné Kouzelné říše. Každý potřebujeme něco jiného, komunikujeme odlišně.

Když se mamince víle narodí čarodějka, zaručeně jí zaskočí svou hutností, plností a intenzitou. Ať už se bude jednat usedavý pláč, záchvaty vzteku nebo záplavu lásky, kterou jí bude čarodějka dávat.

Pokud se mamince čarodějce narodí hvězdné děti, sednou si navzájem distancem, který si čarodějka vůči dětem a hvězdní lidé všeobecně, drží. Naopak pro čarodějku bude velké překvapení jemnost a vzdušnost hvězdných. Bude pro ni výzva hvězdné děti neválcovat svou intenzitou.

Pro čarodějky bývají největší výhrou andělské maminky. Ty je bezmezně a bezpodmínečně milují i když jim čarodějky dávají pekně zabrat. Andělská jemnost často pod čarodějnou intenzitou prochází hluboké lekce. Ovšem jsou to láskyplné lekce na cestě blíž k sobě, kterou čarodějky andělské maminky provází.

Hvězdné maminky mohou nechtěně svou praktičností a schopností válcovat děti z říše elementálů (víly, skřítky, elfy). Elementálové potřebují hravost, radost a tvoření. Hodně. Hvězdné maminky mohou pod heslem „nejdřív práce potom zábava“ nechtěně udusit přirozenou inspiraci a umělecké sklony elementálů.

Andělské děti bývají velmi citlivé, stejně jako vtělení jednorožci. Své rodiče, z jakékoliv říše, mohou konsternovat svou jemností a plačtivostí. Takové děti reagují citlivě na každý podnět, i takový, který rodič ani nezaznamená. Proto se může dostat do stavu, že nechápe proč znovu dítě bezdůvodně brečí a už prostě neví co s ním.

Toto je jen pár případů, kdy se rodiče z jiné říše potkávají s dary a výzvami říší svých dětí:)

Je skvělé s našimi odlišnostmi pracovat vědomě. Protože tak můžeme najít společnou a příjemnou cestu pro všechny.

Žaneta Ariati

Lákají tě kouzelné říše? Chceš vědět, kdo jsi ty a kdo jsou tvé děti? Zveme tě k milému sebe-poznávacímu e-booku a omalovánkám pro děti.

Děkujeme za sdílení:)

P.S. Další videa s Žanetou najdete pod těmito odkazy: Čarodějka a mateřství a Rituály.

Eliška Lapčíková
Maminka dvou nádherných dětí, milovnice přírody, tance. Pořadatelka Ženských kruhů.
Komentáře
  • Ochrana osobních údajů
    Vaše údaje jsou u mě v bezpečí. Databáze je soukromá.
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Témata
  • Autoři
  • Buďte ve středu dění…