E-shop

Vše pěkně pohromadě z toho, co vám můžeme nabídnout...

Stíny mateřství

5 Tabu

Osobní příběh Martiny Mikolášové, maminky tří dětí a zakladatelky Hnutí za Šťastné mateřsví.

 Z obálek se na nás smějí upravené ženy s vonícími miminky. Realita je ovšem jiná a málokdo ji přizná. Ženy žiji v osamění a pocitech viny, že je s nimi něco špatně, protože nejsou automaticky šťastné. Tento e-book nejenom odkrývá tabu mateřství, ale nabízí i východiska.

Šťastné mateřství?

Cesta ke šťastnému mateřství

Je možné si mateřství užívat, i když vám děti lezou po zádech a ve dřezu se kupí nádobí? 

V této publikaci najdete návod, jak díky mateřství najít vnitřní sílu. Vše si vyzkoušíte díky nabitému pracovnímu sešitu a díky užitečným bonusům.

10 Kroků k přirozenému porodu

Po zkušenosti se třemi přirozenými porody jsem shrnula ta nejpodstatnější rozhodnutí a kroky, které mě dovedly od traumatického porodu k porodu přirozenému, ze kterého stále čerpám sílu!

42 Tipů na šestinedělí

 

Připravujete se na příchod miminka? Zde se dozvíte nejenom, co vás čeká, ale i to, jak toto intenzivní období prožít v co největší pohodě a mohla vzpomínat na to, že první dny s vaším dítětem byly krásné.

Diář Šťastné mámy

 

Každý den je možné udělat malý krůček k životu našich snů. Každý den můžete skloubit praktický diář i intimního průvodce vašim rozvojem v krásnou a šťastnou ženu, která si plní své sny a ukazuje dětem svět. Tento diář je nedatovaný a můžete s ním začít kdykoliv.