Šestinedělí

Jak se připravit na příchod miminka? Jak zvládnout šestinedělí?

Šestinedělí je jedno z nejintenzivnější období našeho života. Může být peklem na zemi, může být ale i nebem, na kterém budeme stavět vtah s naším dítětem. Vše záleží jen na tom, jestli o období po porodu víme dost. 

Tento e-book vám nejenom řekne, co vás čeká a na co se můžete připravit, ale také to, jak z šestinedělí udělat jedno z nejkrásnějších období vašeho života...

Co v e-booku naleznete?

  • Jak se postarat o novorozeně, aniž bychom u toho vypustily duši
  • Jak se chovat ke svému tělu, které cítí a necítí vše
  • Co když na nás doma čekají starší děti?
  • Tolik přístupů k péči o dítě! Jaký je ten tvůj?
  • Proč přesto všechno jsi na prvním místě ty?
  • Život se změnil a co dál?

....všude je spousty informací a já se snažím najít zdroj, kterému budu důvěřovat a ve kterém najdu, to co potřebuji...měla jsem štěstí, na internetu jsem objevila Martinu a její projekt Šťastná máma, který mě velmi zaujal svým obsahem. Martina píše velmi poutavě, otevřeně a upřímně. E-book Šestinedělí je plný praktických tipů zkušené maminky jak toto období zvládnout a hlavně, jak být šťastná, protože to není automatické, na spokojenosti je potřeba pracovat a Martina popisuje, jak na to :-) ....e-book Šestinedělí velmi doporučuji, pomohl mi si uvědomit, co mě čeká, jak se na to mohu připravit, jak těžké chvíle zvládnout, nebýt tolik zaskočená ze změny a zklamaná, že to nezvládám podle představ a naopak již od začátku pracovat na tom, jak být šťastná a v pohodě :-)

Jana Bártovánastávající maminka, lektorka sebeobrany ve společnosti SORUDO

Milá Martinko, tvůj e-book by si určitě měla přečíst každá nastávající maminka. Chystám se ho doporučovat, kde se dá. O porod jsem se již od začátku těhotenství velmi zajímala, bála jsem se ho a tudíž jsem chtěla vědet vše, na co se mám připravit. Bohužel o tom, jak to bude v šestinedělí, jak to vše zvládnu jsem nevěděla nic a také to tak potom vypadalo. Uplakané, nespokojené miminko a nevyspaná, vynervovaná já. Už teď vím, že podruhé to chci jinak a lépe a tvé tipy určitě hodlám použít. Nejvíce se mi teď hodí poslední dvě kapitoly e booku, které mohu zrealizovat a přemýšlet o nich již nyní. Vše je srozumitelně a čtivě napsané. Děkuji za takový přínos.

Ilona Endlicherová

E-book se mi moc líbil. Pěkně propojuje, jak praktické tipy pro každodenní fungování, potřeby miminka, tak také vlastní potřeby maminky. Také přináší zajímavé rady pro celou rodinu, jak příchod vnímají starší sourozenci. Děkuji za zmínění "vatového času" - toto se mě nejvíce dotýkalo po narození moji dcery. Když jsem to sdílela s ostatními, měla jsem pocit, že jsem snad jediná, která to takto vnímá.

Bjetka Nečadovámaminka, propagátorka RAW stravy - Bjetka Nečadová

Martina Mikolášová

autorka e-booku
zakladatelka projektu Šťastná máma, maminka 3 dětí, přes deset let meditačních zkušeností a seberozvoje