Veronika Sturmová

psychoterapeutka

25. 3. 2017, 9.00 - 18.00, Vyšehradská 42, Praha, 1100 Kč

Je toho na vás moc?

Potřebujete pomoc se svým trápením? 

Máte zájem o individuální terapii?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Kdo jsem?

Jsem maminka dvou dětí, Marušky a Marečka, psychoterapeutka.

Pracuji v psychiatrické léčebně v Bohnicích, kde provádíme terapii prostřednictvím zvířat, především koní.

V co věřím?

Věřím, že vše, co máme v duši, je zřetelné na našem těle. Tak jako se tělo může uzdravit léčením duše, tak také naopak, naše psychika se uzdravuje při změnách v naší tělesnosti.

Co dělám?

Na přelomu roku 2016/2017 otevíráme s kolegyní Mgr. Danielou Munichovou sebezkušenostní seminář, kde budeme pracovat s dechem, s tělesným nastavením (tzv. pancíři zadržujícími emoce), s relaxací atp.

Mám sebezkušenostní terapeutický výcvik, terapeutické vzdělání a více než 10 let praxe s psychiatrickými klienty.

 

Po prvním porodu, mne zaplavovaly nesnesitelné pocity úzkosti a ztráta citu pro realitu. Začala se otevírat stará traumata z dětství, která překážela v navázání vztahu s novorozenou dcerkou. Cítila jsem se velmi osamělá a ztracená. Nedokázala jsem o tom s nikým mluvit. Došlo mi, že musím vyhledat pomoc. Nějakého průvodce, který se mnou projde tou temnotou.

Našla jsem terapeutku, která pracovala mimo jiného s imaginací a tělovými technikami. Byl to pro mne velký dar. Opravdu jsem byla překvapená, jak daleko jsme spolu došly a jak hluboko jsme se dostaly. Je to už několik let a od té doby jsem žádné úzkosti neměla. Narodil se mi mezitím syn a po jeho narození se již žádné strachy a úzkosti neobjevily.

To byl začátek mé cesty od verbální terapie k práci s tělem.

25. 3. 2017, 9.00 - 18.00, Vyšehradská 42, Praha, 1100 Kč