Tým

Hledáte konkrétní pomoc? Hledáte prověřeno odborníka?

Eliška Lapčíková, průvodkyně ženskými kruhy a rituály

Jsem žena a zajímá mě vše co s tím souvisí - sesterství, emoce, mateřství, tanec, krása, sny, muži....Tedy život ženy šťastné a spokojené se vším co přináší. Miluju příběhy, naslouchám a prožívám, inspiruju se. Baví mě hledat cesty jak si to bytí zpříjemnit, zjednodušit a obohatit. A především jak v něm být autentická ve všech oblastech. Zkoumám jak pracuje moje mysl a jak ji kočírovat podle sebe. Žiju se svým partnerem a dvěma úžasnými dětmi.

Tereza Posekaná, psycholožka a terapeutka

Jsem maminka dvou malých dětí, psycholožka, terapeutka, malířka a realizátorka netradičních narozeninových oslav. Cestovala jsem po Novém Zélandu, kde jsem hledala novou inspiraci a více poznávala sebe samu. 

Vnímám, že nejvíce podnětů pro můj osobnostní růst a rozvoj mi přináší každodenní život po boku našich dvou malých zenových mistrů, Aničky, 3 roky, a Toníčka, 1 rok.

    -    zdarma pro vás poskytuji poradenství v poradně šťastné mámy

    -    poskytuji individuální terapie

Bára Klenčíková, autorka kurzu "Vím, kdo jsem"

Jsem maminkatelka. Mám tři děti a už sedm let se o ně nejenom starám, ale zároveň podnikám. Vybudovala jsem úspěšnou obchodní síť, která stojí na otevřených a upřímných mezilidských vztazích a kvalitních produktech. Jsem odbornice na zelené potraviny a s velkými zkušenostmi v oblasti zdravé výživy.

Lidé o mě říkají, že jsem přirozený kouč a psycholog.

 - spravuji a rozšiřuji svou obchodní síť v rámci projektu Green Ways.

 - přednáším a vedu workshopy na téma seberealizace na mateřské dovolené.

 - vedu kurz "Vím, kdo jsem".

Helena Poláková, psycholožka

Jsem maminka malé Šárky. Vystudovala jsem psychologii a speciální pedagogiku. Pomáhám lidem se zorientovat ve světě a dohlížela jsem na kvalitu pracovního sešitu Cesta ke šťastnému mateřství.

Veronika Sturmová, psychoterapeutka

Jsem maminka dvou malých dětí, psychoterapeutka. Pracuji v psychiatrické léčebně v Bohnicích, kde provádíme terapii prostřednictvím zvířat, především koní.

 -  pořádám sebezkušenostní semináře

Martina Mikolášová šťastná máma

Martina Mikolášová, zakladatelka

Jsem maminka tří dětí, která se nikdy nesmířila s tvrzením, že mateřství je možné jen nějak přežít. Tak dlouho jsem studovala, hledala odpovědi a pracovala sama se sebou, než jsem byla schopná si mateřství nejenom užívat, ale díky němu se i efektivně rozvíjet ve šťastného člověka.

Chcete se stát součástí týmu? 

  • Umíte ženy připravovat na přirozený porod?
  • Umíte ženám poradit s výchovou dětí?
  • Umíte ženám předat práci s menstruačním cyklem?
  • Umíte v ženách probouzet jejich kreativitu a sny?
  • Umíte ženám pomoci zpracovat jejich bolesti a traumata z dětství?
  • Umíte něco dalšího, co ženám může pomoci?